Deze indelingen zijn VOORLOPIG. Gedurende de zomerperiode kan het voorkomen dat spelers zich aanmelden om te voetballen of helaas stoppen. Het zou dus kunnen voorkomen dat de indelingen nog aangepast gaan worden. Vandaar dat deze indelingen voorlopig zijn.
Voor het jeugdbestuur is het elk jaar weer een hele puzzel om de indelingen rond te krijgen. Dit heeft ermee te maken dat wij per leeftijdscategorie vaak niet genoeg spelers hebben en de regels van de KNVB nogal scherp zijn.
Dit zorgt er helaas voor dat spelers noodgedwongen doorgeschoven moeten worden naar een leeftijdscategorie hoger om in een voltallig team te kunnen spelen.
Bij de leeftijdscategorieën welke uit 2 of meer teams bestaan is er ingedeeld op basis van welke spelers graag met elkaar voetballen en NIET naar kwaliteit. Wij willen alle teams zo goed als even sterk houden en zoveel mogelijk aan de wensen van de spelers voldoen. Wij hanteren dan ook GEEN SELECTIEBELEID.
Naast het indelen van de spelers is het ook elk jaar een zoektocht naar genoeg trainers en leiders. Zo zijn er nog een aantal "vacatures". Lijkt het je leuk om een team te ondersteunen? Neem dan contact op met het jeugdbestuur.
Zou je iets anders willen betekenen voor de club? Dan kan dat ook!
Bij vragen over de indelingen of interesse in een vacature kan je contact opnemen met het jeugdbestuur.
Een fijne zomer en tot volgend seizoen!
Met sportieve groet,
Het Jeugdbestuur
Voorlopige indelingen:
JO8-1
Leiders: Arno Koopmans & Paul Beerens
Trainers: circruit training met de JO9
JO8-2
Leiders: Ahmed Al-Ammari & Rens Dols
Trainers: circruit training met de JO9
1. Stijn Knook
2. Thije van Beek
3. Ilias Ahmed Hasan
4. Ruan Dols
5. Mayson van Manen
6. Mohamed Oulhadir
7. Moos Brouwer
8. Farhad Bilallo
JO9-1
Leiders: Niels Hoedjes & Nick Leenders
Trainers: circuit training met de JO8
JO9-2
Leiders: Niels Sijtsma & Roel Schavemaker
Trainers: circuit training met de JO8
Net zoals vorig seizoen zullen de JO8 en de JO9 gezamenlijk in circuit vorm gaan trainen. De trainers van de circuit training zijn:
JO10-1
Leider: Bart Duim
Trainers: Wouter de Lange & Sander Smit
JO10-2
Leider: vacature
Trainer: vacature
JO10-3
Leider: Rick van Manen
Trainers: Kevin Gediking & Rick van Manen
JO11-1
Leider: Linda Schoen
Trainers: Bart Dijkstra & Maikel Bierdrager
JO12-1
Leider: Mark Nijssen
Trainers: Kees Demmers & Ron Petiet
JO14-1
Leiders: Kirsten Koopman & Jonnie Rijkenberg
Trainers: Kevin Gediking, Jonnie Rijkenberg & Robbert Duijn
JO16-1
Leider: Arjan Oudt & Rene Duim
Trainers: Rene Waaksma & Rene Duim
MO15-1
Leider: Dawn Koccheim
Trainer: Kevin Gediking & Sam Gomes Labisa
MO20-1
Leiders: Jan Duim, Carla Middelbeek & Chantal Levers
Trainers: Jan Duim, André Middelbeek & Gerard Boerlage