• Voorlopige indelingen jeugd 2022-2023

    UPDATE 30-08-2022

    Het was dit jaar weer een hele puzzel om te kijken welke teams we kunnen inschrijven voor komend seizoen. Met name bij de meiden was het lastig, omdat we op basis van de aantallen, de leeftijden en de (dispensatie)regels die de KNVB heeft vastgesteld en kort gelden gewijzigd zijn.

    Met hulp van de trainers, zowel bij de jongens als de meiden, zijn we er gelukkig toch weer uitgekomen.

    De indelingen zijn voorlopig. Op basis van inschrijvingen de komende weken en eventuele opzeggingen (waar we uiteraard niet van uitgaan, kan het zijn dat we nogmaals naar de teamsamenstellingen moeten gaan kijken.

    De indelingen zijn, gelet op de regels die de KNVB hiervoor bepaald heeft, voornamelijk op basis van leeftijd. Een jonger lid kan wel in een hogere leeftijdsgroep spelen, maar een ouder lid slechts onder voorwaarden in een lager team.

    Mocht je vragen hebben over de indelingen, neem dan contact op met de technische jeugdcommissie of het jeugdbestuur.

    MO20-1

    Kleimeer, Anne-mei
    Slaghuis, Haley
    Dias, Luna
    Zwiers, Jasmijn
    Pronk, Sanne
    Verveer, Sophie
    Middelbeek, Tess
    Jonk, Anouk
    Kuijpers, Nova
    Vliet, Merel van
    Mook, Merle
    Ory, Manouk
    Gier, Julie de
    Beers, Summer
    Klaver, Yara
    Voordewind, Felice
    Maas, Jade

     


    MO17-1

    Pasterkamp, Jasmijn
    Gosen, Jaylinn van
    Sijtsema, Julianne
    Doets, Nikki
    Levers, Jara
    Joor, Maud
    Middelbeek, Lynn
    Duim, Amy
    Schaft, Yara
    Pronk, Lieke
    Oudejans, Senna
    Seunninga, Daantje
    Krimpen, Nicki Chantal van
    Schaft, Marit
    Ory, Lisa

     

    MO13-1

    Schaft, Senna
    Jongh, Sjuul de
    Diamanti, Katerina
    Dijkstra, Robyn
    Kochheim, Djeeda
    Duim, Esmee
    Beers, Miley Jordan
    Schippers, Kaya
    Gediking, Kayleigh
    Folgers, Alexis
    Jongh, Daan de
    Out, Maaike
    Konijn, Ceylin
    Kraanen, Esmee van
    Eickhof, Ivana

     

    JO18-1

    Kleijwegt, Quinten
    Vestering, Stephan
    Kalsbeek, Thijs
    Pronk, Pim
    Levers, Tygo
    Groot, Thomas de
    Koot, Jaimie
    Peters, Sven
    Kleijwegt, Mitchell
    Halm, Dante van
    Broerse, Noël
    Hellingman, Nathan
    Houter, Rave
    Elzinga, Tycho
    Honings, Luuk

     


    JO15-1

    van Raalte, Maurits
    Hamakers, Bas
    Khytruk, Maksym
    Mook, Luke
    Huizen, Tristan van
    Voorneveld, Ravi
    Klaassen, Bart
    Elzinga, Dylano
    Knip, Roy
    Peters, Mikai
    Kalsbeek, Karel
    Haremaker, Sven
    Ruijg, Dyon de
    Vermeulen, Steven
    Steman, Rens

     


    JO12-1

    Out, Fabian
    Burghouts, Bas
    Buisman, Jelle
    Waaksma, Tycho
    Westphal, Xian
    Slings, Coen
    Vaal, Quirijn de
    Diamantis, Jason
    Schouten, Finn
    Duim, Mike
    Duim, Dani

     

    JO11-1 

    Mihl, Colin
    Snip, Ewoud
    Rijkenberg, Youp
    Duijn, Thijs
    Nijssen, Mees
    Beijersbergen van Henegouwen, Bryant
    Vrolijk, Bram
    Klaver, Tim
    Hof, Benjamin
    Klaassens, Clay
    Schouten, Tijn
    Steenman, Pieter

     


    JO10-1

    Nabi, Elias
    Jonk, Niek
    Tesfaledet, Zemichael
    Balazadeh majidi, Arta
    Steman, Bram
    Blankendaal, Nick
    Kout, Lorenzo
    Balazadeh majidi, Arwin

     

    JO08-1

    Ceman, Rowin
    Dols, Azar
    Hesp, Seb
    Kochheim, Lucas
    Lent, Thijs van
    Nijssen, Jip
    Smit, Jax
    Stam, Jimi
    Swart, Hugo
    Waaksma, Jonah

     


    JO08-2

    Bierdrager, Liam
    Cardoso, Gabriel
    Dijkstra, Aiden
    Duijn, Milo
    Duim, Hugo
    Hagenhoek, Mike
    Jonkman, Luuk
    Lamphen , Ramon
    Steman, Thomas
    Wit, Caylen de