• Oosthuizen VR2 VE zondag speeldag vrouw

  • Oosthuizen VR2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Lisette deTeamspeler
    Bonte, SamiraTeamspeler
    Honings, FleurTeamspeler
    Honkoop, DesireeTeamspeler
    Hudding, Natascha van denTeamspeler
    Jongejans, CloeTeamspeler
    Kater, DanielleTeamspeler
    Kwakman, BrittTeamspeler
    Lof, JessyTeamspeler
    Neefjes, RenateTeamspeler
    Nibbering, FemkeTeamspeler
    Oortwijn, MarlyTeamspeler
    Oortwijn, RosanneTeamspeler
    Oortwijn, StephanieTeamspeler
    Rutz, ChelineTeamspeler
    Seunninga, MerelTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 11:30Berkhout VR1 - Oosthuizen VR2Sportpark De Wenken- Berkhout
    6 feb. 12:00Oosthuizen VR2 - Zouaven (de) VR1Sportpark Oosthuizen
    13 feb. 10:00Always Forward VR3 - Oosthuizen VR2Sportpark Wilhelmina
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosthuizen VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR299005945527
    2Berkhout Vr1961236181819
    3Zouaven (de) VR176014683818
    4Victoria O VR1760147103718
    5Rijp (de) VR1850337102715
    6Always Forward VR384131991013
    7RKEDO VR483141515010
    8Apollo 68 Vr17205938-296
    9Dynamo Vr182061357-446
    10KSV VR291171848-304
    11Zaandijk VR281071043-333
    12Spirit 30 (SC) VR28107554-493

    Poulestanden Oosthuizen VR2 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR211005053
    2Kwiek 78 VR2100105-50

    Poulestanden Oosthuizen VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR23300252239
    2Zouaven (de) VR23201111016
    3Spirit 30 (SC) VR33102413-93
    4KGB Vr13003318-150