• Oosthuizen VR2 VE zondag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Lisette deTeamspeler
    Bonte, SamiraTeamspeler
    Honings, FleurTeamspeler
    Honkoop, DesireeTeamspeler
    Hudding, Natascha van denTeamspeler
    Jongejans, CloeTeamspeler
    Kater, DanielleTeamspeler
    Kwakman, BrittTeamspeler
    Lof, JessyTeamspeler
    Neefjes, RenateTeamspeler
    Nibbering, FemkeTeamspeler
    Oortwijn, MarlyTeamspeler
    Oortwijn, RosanneTeamspeler
    Oortwijn, StephanieTeamspeler
    Rutz, ChelineTeamspeler
    Seunninga, MerelTeamspeler
    Thys, LienemijnTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 20:00Oosthuizen VR2 - Kwiek 78 VR2Sportpark Oosthuizen
    31 okt. 12:00Oosthuizen VR2 - Zaandijk VR2Sportpark Oosthuizen
    7 nov. 12:00Spirit 30 (SC) VR2 - Oosthuizen VR2Sportpark Spirit'30
    21 nov. 14:30Rijp (de) VR1 - Oosthuizen VR2Sportpark De Rijp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Victoria O VR1 - Oosthuizen VR22 - 3
  • Poulestanden Oosthuizen VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR244002732412
    2Victoria O VR14301265219
    3Berkhout Vr13201177106
    4Rijp (de) VR13201122106
    5Zouaven (de) VR1320113586
    6Always Forward VR342028536
    7RKEDO VR431115324
    8Zaandijk VR22101416-123
    9Apollo 68 Vr13102624-183
    10KSV VR23012417-131
    11Spirit 30 (SC) VR23003216-140
    12Dynamo Vr13003223-210

    Poulestanden Oosthuizen VR2 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kwiek 78 VR200000000
    2Oosthuizen VR200000000

    Poulestanden Oosthuizen VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR23300252239
    2Zouaven (de) VR23201111016
    3Spirit 30 (SC) VR33102413-93
    4KGB Vr13003318-150