• Oosthuizen VR1 woensdag

  • Oosthuizen VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Honkoop, DesireeTeamspeler
    Kaars, SuzanTeamspeler
    Klaver, JoséTeamspeler
    Kras, Anne-MarieTeamspeler
    Kruse, WendyTeamspeler
    Krüse-Pronk, ElsTeamspeler
    Schoen, LindaTeamspeler
    Slaghuis, HaleyTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb. 19:15Avenhorn zvv/K&S VR2 - Oosthuizen VR1Koggenhal, de
    8 feb. 19:15Oosthuizen VR1 - Spirit 30 (SC) VR6MFSA De Beuk
    17 feb. 20:00TSV Twisk VR2 - Oosthuizen VR1MC de Muiter
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.HSV Sport 1 - Oosthuizen 11 - 1
    25 jan.Oosthuizen VR1 - RTC 72 VR44 - 1
    24 jan.Vv Ooosthuizen 1 - Woudia13 - 2
    21 jan.Oosthuizen JO18-1 - Purmerland JO-18-12 - 2
    21 jan.Oosthuizen JO15-1 - E.V.C. JO15-21 - 6
  • Poulestanden Oosthuizen VR1 ( 3e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen VR1151401119269342
    2TSV Twisk VR214130182226039
    3Purmerend VR115121286256137
    4ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR414101384404431
    5ZVVO Sandow VR11491486404628
    6Avenhorn zvv/K&S VR2158075048224
    7Spirit 30 (SC) VR4156092775-4818
    8Counters (The) VR41252542281417
    9RTC 72 VR41651103670-3416
    10SEW VR2144193459-2513
    11Spirit 30 (SC) VR61541102781-5413
    12ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen VR21531113361-2810
    13zvv Nieuweboer Architecten VR41422101978-598
    14Spirit 30 (SC) VR21611142698-724