• Oosthuizen O9-2JM

  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 09:00Oosthuizen O9-2JM - VVS 46 O9-3Sportpark Oosthuizen
    19 sep. 09:00Oosthuizen O9-2JM - Victoria O O9-2Sportpark Oosthuizen
    26 sep. 09:00RKEDO O9-1 - Oosthuizen O9-2JMSportpark De Krom
    3 okt. 09:00Oosthuizen O9-2JM - KSV O9-3JMSportpark Oosthuizen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosthuizen O9-2JM ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 14 )

    Geen informatie