• Oosthuizen 5 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Jim deTeamspelerAanvaller
    Hart, Raymond deTeamspelerMiddenvelder
    Hogetoorn, TimoTeamspelerVerdediger
    Kohler, RodneyTeamspelerAanvaller
    Kraanen, Patrick vanTeamspelerVerdediger
    Lange, Clemens deTeamspelerDoelverdediger
    Mensink, BenjaminTeamspelerMiddenvelder
    Moor, Jip deTeamspeler
    Prins, SylvanTeamspeler
    Reijnders, MaikelTeamspelerVerdediger
    Sens, KennethTeamspelerVerdediger
    Steur, JesseTeamspeler
    Syriani, GabrielTeamspelerVerdediger
    Tissen, MathijsTeamspelerAanvaller
    Vlaar, RamonTeamspelerMiddenvelder
    Vuure, Lars vanTeamspelerMiddenvelder
    Waard, Melvin deTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:00Oosthuizen 5 - Victoria O 5Sportpark Oosthuizen
    3 okt. 13:00Kolping Boys 10 - Oosthuizen 5Sportpark De Nollen
    10 okt. 12:00Oosthuizen 5 - Always Forward 9Sportpark Oosthuizen
    17 okt. 09:30Dynamo 4 - Oosthuizen 5Sportpark Dynamo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Oosthuizen 5 - KFC 63 - 1
    19 sep.Oosthuizen 5 - Purmersteijn 53 - 6
  • Poulestanden Oosthuizen 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 900000000
    2Berkhout 300000000
    3Dynamo 400000000
    4Grasshoppers 700000000
    5Kolping Boys 1000000000
    6Oosthuizen 500000000
    7RKEDO 500000000
    8SEW 600000000
    9Victoria O 500000000
    10VVS 46 800000000
    11Westfriezen 1100000000
    12Zuidermeer 200000000

    Poulestanden Oosthuizen 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn 5321013947
    2WSV 1930 7320112666
    3Oosthuizen 53102610-43
    4KFC 63012612-61