• Oosthuizen 45+1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Degeling, PeterTeamspelerMiddenvelder
    Frikkee, HansTeamspelerVerdediger
    Groot, Michiel deTeamspelerAanvaller
    Haremaker, OnnoTeamspelerVerdediger
    Jurriaans, TomTeamspelerAanvaller
    Schoute, ErikTeamspelerMiddenvelder
    Zwiers, WimTeamspelerAanvaller
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.SDOB 45+3 - Oosthuizen 45+11 - 3
    19 mei.Oosthuizen 45+1 - Rijp (de) 45+22 - 1
  • Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2990053143927
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3Graftdijk 45+11072138142423
    4SDOB 45+31071244222222
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Rijp (de) 45+192071664-486
    10Dynamo 45+1102082638-126
    11EVC 45+181071735-183
    12JOS Watergraafsmeer 45+1101091964-453

    Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosthuizen 45+11071223101322
    2Rijp (de) 45+296122315819
    3Graftdijk 45+1106042726118
    4SDOB 45+3104242624214
    5Monnickendam 45+293243122911
    6Purmerland 45+11000101649-330