• Oosthuizen 45+1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Degeling, PeterTeamspelerMiddenvelder
    Frikkee, HansTeamspelerVerdediger
    Groot, Michiel deTeamspelerAanvaller
    Haremaker, OnnoTeamspelerVerdediger
    Jurriaans, TomTeamspelerAanvaller
    Schoute, ErikTeamspelerMiddenvelder
    Zwiers, WimTeamspelerAanvaller
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 11:55Oosthuizen 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Oosthuizen
    27 jan. 11:00Oosthuizen 45+1 - Graftdijk 45+1Sportpark Oosthuizen
    3 feb. 14:00Monnickendam 45+2 - Oosthuizen 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    10 feb. 10:00Oosthuizen 45+1 - Purmerland 45+1Sportpark Oosthuizen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Oosthuizen 45+1 - Rijp (de) 45+19 - 2
  • Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2880048123624
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3SDOB 45+3971142172522
    4Graftdijk 45+1962134112320
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Dynamo 45+192072433-96
    10Rijp (de) 45+192071664-486
    11JOS Watergraafsmeer 45+191081660-443
    12EVC 45+170071233-210

    Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graftdijk 45+100000000
    2Monnickendam 45+200000000
    3Oosthuizen 45+100000000
    4Purmerland 45+100000000
    5Rijp (de) 45+200000000
    6SDOB 45+300000000