• Oosthuizen 45+1 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Degeling, PeterTeamspelerMiddenvelder
    Frikkee, HansTeamspelerVerdediger
    Groot, Michiel deTeamspelerAanvaller
    Haremaker, OnnoTeamspelerVerdediger
    Jurriaans, TomTeamspelerAanvaller
    Schoute, ErikTeamspelerMiddenvelder
    Zwiers, WimTeamspelerAanvaller
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 10:30Rijp (de) 45+2 - Oosthuizen 45+1Sportpark De Rijp
    31 mrt. 10:30Oosthuizen 45+1 - Graftdijk 45+1Sportpark Oosthuizen
    7 apr. 10:00Purmerland 45+1 - Oosthuizen 45+1Sportpark Purmerland
    14 apr. 11:00Oosthuizen 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Oosthuizen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Graftdijk 45+1 - Oosthuizen 45+13 - 1
    17 mrt.Oosthuizen 45+1 - SDOB 45+30 - 0
  • Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2990053143927
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3Graftdijk 45+11072138142423
    4SDOB 45+31071244222222
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Rijp (de) 45+192071664-486
    10Dynamo 45+1102082638-126
    11EVC 45+181071735-183
    12JOS Watergraafsmeer 45+1101091964-453

    Poulestanden Oosthuizen 45+1 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graftdijk 45+1430112939
    2SDOB 45+332106337
    3Oosthuizen 45+142116427
    4Rijp (de) 45+221015413
    5Monnickendam 45+2200247-30
    6Purmerland 45+1300339-60