• Oosthuizen 3 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    Beers, AlexTeamspeler
    Boor, RichardTeamspelerDoelverdediger
    Bouwes, ArjanTeamspelerAanvaller
    Gier, Ronald deTeamspelerAanvaller
    Jongejans, AndreTeamspeler
    Jongejans, JanTeamspeler
    Kochheim, MichelTeamspelerVerdediger
    Lange, Wouter deTeamspelerAanvaller
    Maas, TimTeamspelerMiddenvelder
    Middelbeek, SanderTeamspeler
    Oortwijn, MelvinTeamspelerVerdediger
    Oortwijn, RaymondTeamspelerAanvaller
    Payralbe, JustusTeamspeler
    Seunninga, MarkoTeamspelerVerdediger
    Slaghuis, JeroenTeamspelerVerdediger
    Steffens, BjornTeamspeler
    Tas, Sjoerd v.d.Teamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 10:00Oosthuizen 3 - De Wherevogels 3Sportpark Oosthuizen
    2 dec. 14:00Monnickendam 2 - Oosthuizen 3Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    9 dec. 10:00Oosthuizen 3 - RCZ 3Sportpark Oosthuizen
    16 dec. 10:00Purmersteijn 4 - Oosthuizen 3Sportpark Purmersteijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Oosthuizen 3 - SV Rood-Wit Zaanstad 34 - 3
    18 nov.Hercules Zaandam sc 3 - Oosthuizen 30 - 2
  • Poulestanden Oosthuizen 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blokkers de 43300174139
    2Oosthuizen 33111131124
    3Succes 33021813-52
    4Alkmaarsche Boys 43012414-101

    Poulestanden Oosthuizen 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn 486022118318
    2Flamingo s 64 (de) 2852136102617
    3Oosthuizen 3751127161116
    4Ilpendam 375112219316
    5Monnickendam 285122114716
    6Volendam (rkav) 665012992015
    7RCZ 384042728-112
    8De Wherevogels 373131423-910
    9Assendelft 37304212109
    10Hercules Zaandam sc 38305232219
    11Kwadijk 272052628-26
    12SV Rood-Wit Zaanstad 381252433-95
    13OFC 270161542-271
    14WV-HEDW 1180171235-231