• Oosthuizen 1 ZA vrijdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Draaijer, DylanTeamspelerMiddenvelder
    Milhous, J.D.Teamspeler
    Sens, KennethTeamspelerDoelverdediger
    Steur, JesseTeamspeler
    Syriani, GabrielTeamspelerVerdediger
    Waard, Melvin deTeamspelerMiddenvelder
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosthuizen 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVVO Sandow 18221651150787253
    2Rijp (de) 2211245116932340
    3ZVVO Sandow 16211137114674736
    4ZVVO Sandow 15221057133874635
    5Graftdijk 2221039123992433
    6Purmerend 6228681231002330
    7Tornado 519829110981226
    8Oosthuizen 1206410111981322
    9Forza fc 22064109489522
    10ZVVO Sandow 2121002161326-2650