• Oosthuizen 1 vrijdag

  • Oosthuizen 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosthuizen 1 ( 7e klasse 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graftdijk 300000000
    2Oosthuizen 100000000
    3Purmerend 500000000
    4Purmerend 300000000
    5Rijp (de) 300000000
    6Tornado 600000000
    7Tornado 400000000
    8ZOB 500000000
    9ZOB 700000000
    10ZVVO Sandow 1200000000
    11ZVVO Sandow 1400000000
    12ZVVO Sandow 1100000000
    13ZVVO Sandow 1500000000