• Oosthuizen 1 ZA vrijdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarse, JoeyTeamspeler
    Dijk, Don vanTeamspeler
    Draaijer, DylanTeamspelerMiddenvelder
    Hendriksz, MarkTeamspeler
    Sens, KennethTeamspelerDoelverdediger
    Waard, Melvin deTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 19:15Oosthuizen 1 - Tornado 4Bolwerck, het
    29 sep. 20:05Rijp (de) 4 - Oosthuizen 1Oosterven, de
    1 okt. 19:15ZVVO Sandow 13 - Oosthuizen 1MFSA De Beuk
    8 okt. 21:05Forza fc 2 - Oosthuizen 1Spil, 't
    15 okt. 21:05Oosthuizen 1 - Tornado 3Opperdam, de
    22 okt. 21:45Oosthuizen 1 - Rijp (de) 3Opperdam, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 sep.Oosthuizen 1 - Graftdijk 22 - 7
  • Poulestanden Oosthuizen 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tornado 411004043
    2Forza fc 211003123
    3Graftdijk 221017613
    4Rijp (de) 300000000
    5Rijp (de) 400000000
    6Tornado 300000000
    7ZVVO Sandow 1300000000
    8ZVVO Sandow 1400000000
    9ZVVO Sandow 12100113-20
    10Oosthuizen 1100127-50