• KANTINEROOSTER

    Kantinerooster seizoen 2019-2020.

    Mocht u vragen hebben, stuurt u dan een mail naar: kantine@vvoosthuizen.nl  

    Of bel Dante Kuijpers: 06-40203214

    Met sportieve groet,

    De kantinecommissie

     

    LET OP:

    Indien u niet kan, dient u zelf voor vervanging te zorgen.

     

    Dag Datum Naam Tijdstip 
           
    Zaterdag  28-9-2019 Amber Timmerman 08:15 - 13:15
    Zaterdag  28-9-2019 Senna Oudejans 08:15 - 13:15
    Zaterdag  28-9-2019 Rigel Willems 12:00 - 16:00
    Zaterdag  28-9-2019 Tijn Bakker 12:00 - 16:00
    Zondag 29-9-2019 Teun Klaassen 09:00 - 14:00
    Zondag 29-9-2019 Mats Bredschneijder 09:00 - 14:00
    Zondag 29-9-2019 Jamie Doets 11:00 - 16:00
    Zondag 29-9-2019 Bernou van Vuure 13:30 - 18:30
    Zondag 29-9-2019 Samira Bonte 13:30 - 18:30
    Zondag 29-9-2019 Coen Slings 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  5-10-2019 Stephan Vestering 08:15 - 13:15
    Zaterdag  5-10-2019 Ramon Vlaar 08:15 - 13:15
    Zaterdag  5-10-2019 Ashraf el Baset 12:00 - 16:00
    Zondag 6-10-2019 Sophie Verveer 09:00 - 14:00
    Zondag 6-10-2019 Jip Veerman 09:00 - 14:00
    Zondag 6-10-2019 Sem Robben 11:00 - 16:00
    Zondag 6-10-2019 Sjoerd van de Tas 13:30 - 18:30
    Zondag 6-10-2019 Christiaan de Jong 13:30 - 18:30
    Zondag 6-10-2019 Sem Groeneweg 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  12-10-2019 Timo Hogetoorn 08:15 - 13:15
    Zaterdag  12-10-2019 Robin Sprangers 08:15 - 13:15
    Zaterdag  12-10-2019 Jessy Lof 12:00 - 16:00
    Zaterdag  12-10-2019 Ilse de Boer 12:00 - 16:00
    Zondag 13-10-2019 Eva Blufpand 09:00 - 14:00
    Zondag 13-10-2019 Tijs van Enkhuizen 09:00 - 14:00
    Zondag 13-10-2019 Yara Klaver 11:00 - 16:00
    Zondag 13-10-2019 Samira Bonte 13:30 - 18:30
    Zondag 13-10-2019 Bernou van Vuure 13:30 - 18:30
    Zondag 13-10-2019 Koos Abrahamy 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  19-10-2019 Stephan Vestering 08:15 - 13:15
    Zaterdag  19-10-2019 Femke Nibbering 08:15 - 13:15
    Zaterdag  19-10-2019 Clemens de Lange 12:00 - 16:00
    Zaterdag  19-10-2019 Berry Daams 12:00 - 16:00
    Zondag 20-10-2019 Luca Eickhof 09:00 - 14:00
    Zondag 20-10-2019 Morris Houtman 09:00 - 14:00
    Zondag 20-10-2019 Mika Milatz 11:00 - 16:00
    Zondag 20-10-2019 Calvin Visscher 13:30 - 18:30
    Zondag 20-10-2019 Jasper Bakker 13:30 - 18:30
    Zondag 20-10-2019 Alex Beers 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  26-10-2019 Amber Timmerman 08:15 - 13:15
    Zaterdag  26-10-2019 Senna Oudejans 08:15 - 13:15
    Zaterdag  26-10-2019 Mika Milatz 12:00 - 16:00
    Zondag 27-10-2019 Fabienne de Boer 09:00 - 14:00
    Zondag 27-10-2019 Marly Oortwijn 09:00 - 14:00
    Zondag 27-10-2019 Nathan Hellingman 11:00 - 16:00
    Zondag 27-10-2019 Mark Jonk 13:30 - 18:30
    Zondag 27-10-2019 Tim Hooijberg 13:30 - 18:30
    Zondag 27-10-2019 Mark Schipper 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  2-11-2019 Manouk Ory 08:15 - 13:15
    Zaterdag  2-11-2019 Julianne Sijtsema 08:15 - 13:15
    Zaterdag  2-11-2019 Nena Haan 12:00 - 16:00
    Zaterdag  2-11-2019 Wouter de Haan 12:00 - 16:00
    Zondag 3-11-2019 Mees Nijssen 09:00 - 14:00
    Zondag 3-11-2019 Tom Kunst 09:00 - 14:00
    Zondag 3-11-2019 Barry de Jong 11:00 - 16:00
    Zondag 3-11-2019 Morris Maas 13:30 - 18:30
    Zondag 3-11-2019 Jim de Groot 13:30 - 18:30
    Zondag 3-11-2019 Isaac Koole 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  9-11-2019 Roxanne Prins 08:15 - 13:15
    Zaterdag  9-11-2019 Femke Gentenaar 08:15 - 13:15
    Zaterdag  9-11-2019 Max Kramer 12:00 - 16:00
    Zaterdag  9-11-2019 Femke Nibbering 12:00 - 16:00
    Zondag 10-11-2019 Fleur Honings 09:00 - 14:00
    Zondag 10-11-2019 Sarah Koopman 09:00 - 14:00
    Zondag 10-11-2019 Damian Beers 11:00 - 16:00
    Zondag 10-11-2019 Job Smit 13:30 - 18:30
    Zondag 10-11-2019 Thijs de Ruijg 13:30 - 18:30
    Zondag 10-11-2019 Justus Payralbe 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  16-11-2019 Finn Schouten 08:15 - 13:15
    Zaterdag  16-11-2019 Cas Boulengier 08:15 - 13:15
    Zaterdag  16-11-2019 Paula de Gier 12:00 - 16:00
    Zaterdag  16-11-2019 Melissa Beers 12:00 - 16:00
    Zondag 17-11-2019 Lisette de Boer 09:00 - 14:00
    Zondag 17-11-2019 Dianne Beekelaar 09:00 - 14:00
    Zondag 17-11-2019 Niels de Beus 11:00 - 16:00
    Zondag 17-11-2019 Sarah Koopman 13:30 - 18:30
    Zondag 17-11-2019 Fleur Honings 13:30 - 18:30
    Zondag 17-11-2019 Alex Beers 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  23-11-2019 Finn Schouten 08:15 - 13:15
    Zaterdag  23-11-2019 Quinty Oortwijn 08:15 - 13:15
    Zaterdag  23-11-2019 Anne-mei Kleimeer 12:00 - 16:00
    Zaterdag  23-11-2019 Dominique de Boer 12:00 - 16:00
    Zondag 24-11-2019 Merel Seunninga 09:00 - 14:00
    Zondag 24-11-2019 Wendy Oortwijn 09:00 - 14:00
    Zondag 24-11-2019 Simon de Boer 11:00 - 16:00
    Zondag 24-11-2019 Robin Cremer 13:30 - 18:30
    Zondag 24-11-2019 Melanie Bol 13:30 - 18:30
    Zondag 24-11-2019 Eldert de Boer 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  30-11-2019 Lynn Middelbeek 08:15 - 13:15
    Zaterdag  30-11-2019 Roos Zegers 08:15 - 13:15
    Zaterdag  30-11-2019 Jim de Boer 12:00 - 16:00
    Zaterdag  30-11-2019 Enzo Bon 12:00 - 16:00
    Zondag 1-12-2019 Lisette de Boer 09:00 - 14:00
    Zondag 1-12-2019 Dianne Beekelaar 09:00 - 14:00
    Zondag 1-12-2019 Willem Bults 11:00 - 16:00
    Zondag 1-12-2019 Koen Box 13:30 - 18:30
    Zondag 1-12-2019 Vincent Box 13:30 - 18:30
    Zondag 1-12-2019 Mark Schipper 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  7-12-2019 Ramon Vlaar 08:15 - 13:15
    Zaterdag  7-12-2019 Tijn Schouten 08:15 - 13:15
    Zaterdag  7-12-2019 Huub Degeling 12:00 - 16:00
    Zaterdag  7-12-2019 Martijn Mallekoote 12:00 - 16:00
    Zondag 8-12-2019 Fabienne de Boer 09:00 - 14:00
    Zondag 8-12-2019 Marly Oortwijn 09:00 - 14:00
    Zondag 8-12-2019 Xara Manasse 11:00 - 16:00
    Zondag 8-12-2019 Maaike Out 13:30 - 18:30
    Zondag 8-12-2019 Zoë Mantel 13:30 - 18:30
    Zondag 8-12-2019 Tim Maas 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  14-12-2019 Jasmijn Pasterkamp 08:15 - 13:15
    Zaterdag  14-12-2019 Yentlin Wolters 08:15 - 13:15
    Zaterdag  14-12-2019 Edgar Veenboer 12:00 - 16:00
    Zaterdag  14-12-2019 Daryn Vlaar 12:00 - 16:00
    Zondag 15-12-2019 Gabriel Syriani 09:00 - 14:00
    Zondag 15-12-2019 Melvin de Waard 09:00 - 14:00
    Zondag 15-12-2019 Metin Sezgin 11:00 - 16:00
    Zondag 15-12-2019 Rodney Siebeling 13:30 - 18:30
    Zondag 15-12-2019 Nick Slager 13:30 - 18:30
    Zondag 15-12-2019 John Rotteveel 13:30 - 18:30