• KANTINEROOSTER

    Kantinerooster seizoen 2019-2020.

    Mocht u vragen hebben, stuurt u dan een mail naar: kantine@vvoosthuizen.nl  

    Of bel Ron Kunst: 06-42809844

    Met sportieve groet,
    De kantinecommissie

     

    LET OP:

    Indien u niet kan, dient u zelf voor vervanging te zorgen.

    Zaterdag  25-1-2020 Femke Gentenaar 08:15 - 13:15
    Zaterdag  25-1-2020 Nina Bakker 08:15 - 13:15
    Zaterdag  25-1-2020 Daan Rijnders 12:00 - 16:00
    Zaterdag  25-1-2020 Middelbeek, Lynn 12:00 - 16:00
    Zondag 26-1-2020 Nikki Aarse 09:00 - 14:00
    Zondag 26-1-2020 Vera Dekker 09:00 - 14:00
    Zondag 26-1-2020 Maas, Morris 11:00 - 16:00
    Zondag 26-1-2020 Boer, Eldert de 11:00 - 16:00
    Zondag 26-1-2020 Calvin Visscher 13:30 - 18:30
    Zondag 26-1-2020 Boer, Ilse de 13:30 - 18:30
    Zondag 26-1-2020 Overmars, Dave 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  1-2-2020 Jasmijn Pasterkamp 08:15 - 13:15
    Zaterdag  1-2-2020 Yentlin Wolters 08:15 - 13:15
    Zaterdag  1-2-2020 Vries, Kasper de 12:00 - 16:00
    Zaterdag  1-2-2020 Meereboer, Julian 12:00 - 16:00
    Zondag 2-2-2020 Nikki Aarse 09:00 - 14:00
    Zondag 2-2-2020 Vera Dekker 09:00 - 14:00
    Zondag 2-2-2020 Peletier, Mats 11:00 - 16:00
    Zondag 2-2-2020 Bon, Enzo 11:00 - 16:00
    Zondag 2-2-2020 Boer, Jim De 13:30 - 18:30
    Zondag 2-2-2020 Bol, Melanie 13:30 - 18:30
    Zondag 2-2-2020 Bonte, Ridouan 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  8-2-2020 Stef Balkenende 08:15 - 13:15
    Zaterdag  8-2-2020 Anouk Joor 08:15 - 13:15
    Zaterdag  8-2-2020 Marloes Blaauw 12:00 - 16:00
    Zaterdag  8-2-2020 Kleijwegt, Mitchell 12:00 - 16:00
    Zondag 9-2-2020 Entjes, Rob 09:00 - 14:00
    Zondag 9-2-2020 Wendy Krüse 09:00 - 14:00
    Zondag 9-2-2020 Rol, Rick 11:00 - 16:00
    Zondag 9-2-2020 Box, Koen 11:00 - 16:00
    Zondag 9-2-2020 Eva Blufpand 13:30 - 18:30
    Zondag 9-2-2020 Kleijn, Délano de 13:30 - 18:30
    Zondag 9-2-2020 Boer, Simon de 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  15-2-2020 Luna Dias 08:15 - 13:15
    Zaterdag  15-2-2020 Luna Dias 08:15 - 13:15
    Zaterdag  15-2-2020 Nova Kuijpers 12:00 - 16:00
    Zaterdag  15-2-2020 Anne-mei Kleimeer 12:00 - 16:00
    Zondag 16-2-2020 Pasterkamp, Erik 09:00 - 14:00
    Zondag 16-2-2020 Vuure, Tommy van 09:00 - 14:00
    Zondag 16-2-2020 Hamakers, Thom 11:00 - 16:00
    Zondag 16-2-2020 Groot, Sharon 13:30 - 18:30
    Zondag 16-2-2020 Groot, Jim de 13:30 - 18:30
    Zondag 16-2-2020 Gier, Ronald de 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  29-2-2020 Nina Bakker 08:15 - 13:15
    Zaterdag  29-2-2020 Roxanne Prins 08:15 - 13:15
    Zaterdag  29-2-2020 Clemens de Lange 12:00 - 16:00
    Zaterdag  29-2-2020 Berry Daams 12:00 - 16:00
    Zondag 1-3-2020 Tom Kunst 09:00 - 14:00
    Zondag 1-3-2020 Kaytan, Acelya 09:00 - 14:00
    Zondag 1-3-2020 Gediking, Kayleigh 11:00 - 16:00
    Zondag 1-3-2020 Mantel, Zoë 11:00 - 16:00
    Zondag 1-3-2020 Mantel, Noël 13:30 - 18:30
    Zondag 1-3-2020 Groot, Joyce 13:30 - 18:30
    Zondag 1-3-2020 Groeneweg, Sem 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  7-3-2020 Bas Box 08:15 - 13:15
    Zaterdag  7-3-2020 Niels Beumer 08:15 - 13:15
    Zaterdag  7-3-2020 Nena Haan 12:00 - 16:00
    Zaterdag  7-3-2020 Wouter de Haan 12:00 - 16:00
    Zondag 8-3-2020 Quirijn Visser 09:00 - 14:00
    Zondag 8-3-2020 Mees Nijssen 09:00 - 14:00
    Zondag 8-3-2020 Jonk, Mark 11:00 - 16:00
    Zondag 8-3-2020 Pasterkamp, Erik 11:00 - 16:00
    Zondag 8-3-2020 Oudejans, Senna 13:30 - 18:30
    Zondag 8-3-2020 Overmars, Dave 13:30 - 18:30
    Zondag 8-3-2020 Neefjes, Richard 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  14-3-2020 Bas Box 08:15 - 13:15
    Zaterdag  14-3-2020 Niels Beumer 08:15 - 13:15
    Zaterdag  14-3-2020 Tim Klaver 12:00 - 16:00
    Zaterdag  14-3-2020 Mitchell Fagel 12:00 - 16:00
    Zondag 15-3-2020 Oortwijn, Channah 09:00 - 14:00
    Zondag 15-3-2020 Peletier, Mats 09:00 - 14:00
    Zondag 15-3-2020 Kost, Mark 11:00 - 16:00
    Zondag 15-3-2020 Kramer, Max 11:00 - 16:00
    Zondag 15-3-2020 Daphne van Oenen 13:30 - 18:30
    Zondag 15-3-2020 Anouk Mars 13:30 - 18:30
    Zondag 15-3-2020 Sterre Pasterkamp 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  21-3-2020 Bart Klaassen 08:15 - 13:15
    Zaterdag  21-3-2020 Cas Boulengier 08:15 - 13:15
    Zaterdag  21-3-2020   12:00 - 16:00
    Zaterdag  21-3-2020   12:00 - 16:00
    Zondag 22-3-2020 Bults, Willem 09:00 - 14:00
    Zondag 22-3-2020 Kwakman, Brian 09:00 - 14:00
    Zondag 22-3-2020 Nabi, Marjan 11:00 - 16:00
    Zondag 22-3-2020 Kwakman, Britt 11:00 - 16:00
    Zondag 22-3-2020 Lange, Wouter de 13:30 - 18:30
    Zondag 22-3-2020 Kaytan, Acelya 13:30 - 18:30
    Zondag 22-3-2020 Coen Slings 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  28-3-2020 Quinten Kleijwegt 08:15 - 13:15
    Zaterdag  28-3-2020 Sven Peters 08:15 - 13:15
    Zaterdag  28-3-2020 Vries, Kasper de 12:00 - 16:00
    Zaterdag  28-3-2020 Vermeulen, Alex 12:00 - 16:00
    Zondag 29-3-2020 Merel Seunninga 09:00 - 14:00
    Zondag 29-3-2020 Wendy Oortwijn 09:00 - 14:00
    Zondag 29-3-2020 Anouk Gerritsen 11:00 - 16:00
    Zondag 29-3-2020 Anouk Gerritsen 11:00 - 16:00
    Zondag 29-3-2020 Kleijn, Délano de 13:30 - 18:30
    Zondag 29-3-2020 Sier, Melissa 13:30 - 18:30
    Zondag 29-3-2020 Hoff, J 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  4-4-2020 Bart Klaassen 08:15 - 13:15
    Zaterdag  4-4-2020 Daan Rijnders 08:15 - 13:15
    Zaterdag  4-4-2020 Sijtsema, Thierry 12:00 - 16:00
    Zondag 5-4-2020 Brouwer, Jelle 09:00 - 14:00
    Zondag 5-4-2020 Keizer, Mick 09:00 - 14:00
    Zondag 5-4-2020 Neefjes, Richard 11:00 - 16:00
    Zondag 5-4-2020 Jongejans, Cloe 11:00 - 16:00
    Zondag 5-4-2020 Sier, Melissa 13:30 - 18:30
    Zondag 5-4-2020 Hoff, J 13:30 - 18:30
    Zondag 5-4-2020 Vlaar, Marijn 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  18-4-2020 Quinten Kleijwegt 08:15 - 13:15
    Zaterdag  18-4-2020 Sven Peters 08:15 - 13:15
    Zaterdag  18-4-2020 Kuijpers, Nova 12:00 - 16:00
    Zaterdag  18-4-2020 Mantel, Noël 12:00 - 16:00
    Zondag 19-4-2020 Brouwer, Jelle 09:00 - 14:00
    Zondag 19-4-2020 Willems, Rigel 09:00 - 14:00
    Zondag 19-4-2020 Sezgin, Metin 11:00 - 16:00
    Zondag 19-4-2020 Siebeling, Rodney 11:00 - 16:00
    Zondag 19-4-2020 Wouda, Lars 13:30 - 18:30
    Zondag 19-4-2020 Zwiers, Job 13:30 - 18:30
    Zondag 19-4-2020 Gier, Justin de 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  2-5-2020 Renate Neefjes 08:15 - 13:15
    Zaterdag  2-5-2020 Ridouan Bonte 08:15 - 13:15
    Zaterdag  2-5-2020 Kleijwegt, Mitchell 12:00 - 16:00
    Zaterdag  2-5-2020 Nabi, Marjan 12:00 - 16:00
    Zondag 3-5-2020 Jongejans, Cloe 09:00 - 14:00
    Zondag 3-5-2020 Kwakman, Brian 09:00 - 14:00
    Zondag 3-5-2020 Slager, Nick 11:00 - 16:00
    Zondag 3-5-2020 Jantjes, Daryl 11:00 - 16:00
    Zondag 3-5-2020 Leij, Nikita van der 13:30 - 18:30
    Zondag 3-5-2020 Oortwijn, Channah 13:30 - 18:30
    Zondag 3-5-2020 Gier, Ronald de 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  9-5-2020 Quinty Oortwijn 08:15 - 13:15
    Zaterdag  9-5-2020 Renate Neefjes 08:15 - 13:15
    Zaterdag  9-5-2020 Payralbe, Justus 12:00 - 16:00
    Zaterdag  9-5-2020 Garms, Vincent 12:00 - 16:00
    Zondag 10-5-2020 Box, Vincent 09:00 - 14:00
    Zondag 10-5-2020 Ceelie, Stan 09:00 - 14:00
    Zondag 10-5-2020 Wouda, Lars 11:00 - 16:00
    Zondag 10-5-2020 Gediking, Kayleigh 11:00 - 16:00
    Zondag 10-5-2020 Enkhuizen, Tijs van 13:30 - 18:30
    Zondag 10-5-2020 Doets, Denice 13:30 - 18:30
    Zondag 10-5-2020 Dias, Sjoerd 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  16-5-2020 Marloes Blaauw 08:15 - 13:15
    Zaterdag  16-5-2020 Pieter Steenman 08:15 - 13:15
    Zaterdag  16-5-2020 Sijtsema, Thierry 12:00 - 16:00
    Zaterdag  16-5-2020 Lange, Wouter de 12:00 - 16:00
    Zondag 17-5-2020 Gabriel Syriani 09:00 - 14:00
    Zondag 17-5-2020 Melvin de Waard 09:00 - 14:00
    Zondag 17-5-2020 Rijk, Gijs de 11:00 - 16:00
    Zondag 17-5-2020 Eickhof, Luca 11:00 - 16:00
    Zondag 17-5-2020 Jantjes, Daryl 13:30 - 18:30
    Zondag 17-5-2020 Smit, Boris 13:30 - 18:30
    Zondag 17-5-2020 Rol, Rick 13:30 - 18:30
           
    Zaterdag  23-5-2020 Tim Klaver 08:15 - 13:15
    Zaterdag  23-5-2020 Mitchell Fagel 08:15 - 13:15
    Zaterdag  23-5-2020 Degeling, Huub 12:00 - 16:00
    Zaterdag  23-5-2020 Verveer, Sophie 12:00 - 16:00
    HWJT 23-5-2020 Garms, Vincent nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Gentenaar, Lucas nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Hamakers, Thom nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Vlaar, Marijn nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Timmerman, Leon nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Tas, Sjoerd v.d. nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Snoek, John nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Hogetoorn, Timo nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Jong, Christiaan de nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Meereboer, Julian nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Peletier, Pim nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Rijk, Gijs de nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Zwiers, Job nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Kost, Mark nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Rijk, Gijs de nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Sprangers, Robin nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Groot, Sharon nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Groot, Joyce nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Vuure, Tommy van nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Jiro, Abdulrahman nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Klaver, Yara nog onbekend
    HWJT 23-5-2020 Hellingman, Nathan nog onbekend
    Zondag 24-5-2020 Snoek, John 09:00 - 14:00
    Zondag 24-5-2020 Rotteveel, John 11:00 - 16:00
    Zondag 24-5-2020 Gier, Justin de 13:30 - 18:30
    Zondag 24-5-2020 Gentenaar, Lucas 13:30 - 18:30
    Zondag 24-5-2020 Entjes, Rob 13:30 - 18:30

      (v31-01-2020)