Hoofdtrainer Edwin Keizer verlengt contract bij v.v. Oosthuizen

Hooftrainer Edwin Keizer heeft zijn aflopende contract bij v.v. Oosthuizen alsnog met een jaar verlengd. Dit betekent dat hij ook het seizoen 2018/2019 aan de plaatselijke club is verbonden. Eerder dit seizoen had de trainer te kennen gegeven zijn contract niet te verlengen, waardoor v.v. Oosthuizen op zoek moest naar een nieuwe trainer. Het is het Bestuur echter alsnog gelukt Edwin te overtuigen om nog een jaar door te gaan als hoofdtrainer.

De samenwerking met Keizer is tot dusverre prettig te noemen. Ook op sportief gebied gaat het voor de wind: in het debuutjaar in de 4e klasse wordt momenteel een stabiele 7e positie op de ranglijst ingenomen. Zowel het bestuur, technische staf, de spelersgroep als Keizer zelf zijn blij dat de samenwerking voortgezet gaat worden.

Namens het hoofdbestuur van VV Oosthuizen.

Eddie Aarse
Voorzitter

Meld je aan voor de nieuwsbrief